Koncert charytatywny „Solidarni z Ukrainą” 22.03.2022

24.03.2022

Dnia 22 marca 2022 uczniowie i nauczyciele szkoły muzycznej wzięli udział w koncercie charytatywnym, zatytułowanym „Solidarni z Ukrainą”. W ten sposób przyłączyliśmy się do ogólnopolskiej akcji na rzecz pomocy objętej wojną Ukrainie.

Od najmłodszych uczniów po nauczycieli i absolwentów – wszyscy w jakiś sposób chcieli przyłączyć się do tego wydarzenia. Dzięki temu program koncertu był interesujący i zróżnicowany.

Dziękujemy państwu Śmigielskim za zainicjowanie pomysłu, za prowadzenie koncertu wspólnie z panią Patrycją Błoch, nauczycielom od homebusinessmag.com za udział i przygotowanie uczniów, rodzicom za upieczone ciasta na poczęstunek po koncercie oraz pani Jolancie Ziółkowskiej i  paniom z administracji za oprawę plastyczną i pomoc w organizacji.

Pan Adam Zarzecki z Panią Ewą Kubacką zebrali od szczodrej publiczności do puszek Fundacji Kokoszka kwotę 1735 zł. Pieniądze te Fundacja przeznaczy na zakup najbardziej potrzebnych artykułów dla uchodźców z Ukrainy przebywających w Ośrodku Sportowo – Wypoczynkowym w Choszcznie.

Serdecznie wszystkim dziękujemy.

(więcej zdjęć – GALERIA )